Baner Vitamin Bar

Vitamin Bar

Vitamin Bar

Vitamin Bar

Kod produktu: 0004

Vitamin Bar - unikalne urządzenie, które jest połączeniem profesjonalnej sokowirówki oraz witryny chłodniczej. Najważniejszą zaletą tego urządzenia jest połączenie ekspozycji owoców oraz warzyw z jednoczesnym przygotowaniem soku z wybranych przez klienta produktów, klient sam decyduje o składzie zamawianego soku. Możliwość wyboru oraz ekspozycja produktu ma bardzo silne oddziaływanie na podejmowaną decyzję zakupową stąd znacząco zwiększa sprzedaż.

Samo przygotowanie soku zabiera kilkanaście sekund i nie wymaga wieloosobowej obsady stanowiska a jednocześnie pozwala obsłużyć wielu klientów w krótkim czasie co w dzisiejszych czasach i zabieganych klientach nie jest bez znaczenia.

Rozwiązanie to jest unikalne w skali światowej, przygotowany sok jest do odbioru od strony  klienta, jedyną czynność, którą musi wykonać klient to postawienie szklanki w wyznaczonym miejscu oraz odbiór gotowego soku. 

POZOSTAŁE ZALETY

- Niewielkie rozmiary Vitamin Baru  45 x 95 x H144cm

- Wydajność trzech szklanek gotowego soku owocowo-warzywnego na minutę

- Krótki czas przygotowania soku owocowego, warzywnego, lub owocowo-warzywnego (klient otrzyma wybrany przez siebie sok natychmiast) 

  • Urządzenie czyli witryna chłodniczo-ekspozycyjna zintegrowana z sokowirówką może stanowić doskonałe uzupełnienie oferty każdej kawiarni, cukierni, lodziarni, baru, etc... jednym słowem każdego lokalu gastronomicznego, jak i tworzyć osobny punkt sprzedaży soków. 
  • Ilość kompozycji soków to dodatkowy atut 

Prezentowane urządzenie - Vitamin Bar - jest w wersji kompaktowej z jedną zintegrowaną sokowirówką, oferowane w dwóch kolorach - czarnym oraz zielonym.

MODEL  0.45

 

 PREZENTACJA FILMOWA

  https://youtu.be/Heh7pxrkhE

  https://youtu.be/MGhvo52c1-w

 https://youtu.be/ju4nwB8s3d50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATALOG DO POBRANIA JAKO ZAŁĄCZNIK

Pliki do pobrania

UNI-MATT FIRMA HANDLOWA RAFAŁ MATERA
UL. SŁOMCZYŃSKA 8A
05-510 KONSTANCIN-JEZIORNA
Tel. + 48 601 310 167
rafalmatt@gmail.com